Jste zde: Medvěd Blok >

Tažná zařízení

Montujeme tažná zařízení na veškerá osobní i dodávkové auta (na přání - pevné konstrukce nebo s odnímatelnou koulí) . Doporučíme pro Vás nejvhodnější řešení : cena – užitné vlastnosti.

V naší provozovně provádíme montáže tažných zařízení vč. vystavení Certifikátu pro zápis do TP - těchto výrobců :

SVC NÁCHOD

SVC NÁCHOD se zabývá vývojem, výrobou a prodejem tažných zařízení pro osobní, terénní, dodávková a nákladní vozidla. Společnost SVC Náchod se nepřetržitě vyvíjí a přizpůsobuje požadavkům provozních norem s vazbou na normu ČSN EN ISO 9001:2001.

BRINK B.V.

BRINK B.V. je největší evropský výrobce tažných zařízení. BRINK je dodavatel předních světových automobilek, proto tažná zařízení BRINK přesně odpovídají úchytným bodům na karoserii stanovenými výrobcem vozu. Žádné nežádoucí úpravy nejsou nutné.

BOSAL

Bosal vyrábí rozsáhlý sortiment tažných zařízení, jak s pevným tak s odnímatelným hákem. Tažná zařízení s demontovatelným hákem speciálně vyvinutá a patentovaná firmou Bosal jsou řidiči vysoce ceněna pro svoji originalitu, neboť po demontování háků není původní vzhled vozidla ničím narušen.

WESTFALIA

Tažná zařízení jsou vyráběna z kvalitní, na zakázku dodané oceli za využití nejmodernější technologie v obrovských sériích, které zaručují nejnižší možnou cenu při splnění zákonem požadovaných norem. Tažná zařízení jsou tradičně originální příslušenství pro automobily Audi, Volkswagen a Seat, kde nabízíme nejnižší ceny nejen mezi značkovými produkty.


Cenovou nabídku a bližší podrobnosti o probíhajících akcích získáte na zákaznické lince:
+420 603 485 690 nebo e-mailem : kaspo@prvnikaspo.cz

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Tažné zařízení - foto Tažné zařízení - foto

Ukázka tažného zařízení s odnímatelnou koulí

Ukázka tažného zařízení s odnímatelnou koulí Ukázka tažného zařízení s odnímatelnou koulí
 
Zpět na začátek stránky
© 2004-2015 Kaspo-Orcar